Tisztelt Szülők!

Kedves Gyerekek!

A Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Hajdúszoboszlói Tagintézménye a súlyos járványügyi helyzetre való tekintettel, a gyermekek és a családok, a szakszolgálatnál dolgozó szakemberek egészségének megóvása érdekében 2020.03.16. napjától visszavonásig a személyes jelenlétet igénylő szakszolgálati feladatellátást szünetelteti.

A szakszolgálatunk további intézkedésig kizárólag digitális, online eszközökkel folytatja tevékenységét:

- gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés

- nevelési tanácsadás

- logopédiai ellátás

- gyógytestnevelés

- iskola-óvodapszichológia

- kiemelten tehetséges gyermekek/tanulók gondozása alapfeladatokra vonatkozóan.

A Szakértői bizottsági tevékenység ellátása határozatlan ideig szünetel.

Kérem, hogy felmerülő kérdés esetén a 06-20-234-9152 telefonszámon nyugodtan keressenek minket. Az ellátásban lévő gyermekek, tanulók szüleit, kérem, hogy az alábbi e-mail címeken szíveskedjenek felvenni  a kapcsolatot az adott szakembereinkkel, ha ez eddig nem történt meg.

Információkat igyekszünk közvetíteni a tagintézményünk facebook oldalán is.

Készséggel állunk rendelkezésükre.

Jó egészséget kívánok!

Hajdúszoboszló, 2020.03.16.

Garainé Tóth Éva