Plugin Error - Map does not exist or is unpublished (ID = 4)

Hajdúböszörményi Tagintézmény telephelye

4220 Hajdúböszörmény, Polgári utca 48-50.

Tájékoztatás a Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Hajdúböszörményi Tagintézményének működéséről

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítjük, hogy a járványügyi helyzet javulásának köszönhetően 2020. június 2-tól a Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Hajdúböszörményi Tagintézménye újra személyesen fogadja a gyermekeket és a szülőket.

Ennek jegyében szakalkalmazottaink a digitális tanrend keretein belül biztosított szolgáltatásokon kívül, a megfelelő járványügyi előírások betartása mellett személyes találkozókat igénylő egyéni vizsgálatokat, fejlesztő foglalkozásokat és terápiákat is tartanak.

Kérjük tisztelettel Önöket, hogy a koronavírus járvány terjedésének megakadályozása érdekében a személyes találkozások alkalmával az alábbi óvintézkedéseket szíveskedjenek betartani:

• Egymás egészségének megóvása és biztonsága érdekében intézményünkben a 6 éven felüli gyermekek, felnőttek részére ajánlott a maszk viselése vagy a száj és az orr eltakarása.
  • Megérkezéskor a fertőtlenítő ponton kézfertőtlenítő folyadékkal tisztítsák meg a kezüket!
  • Egy gyermek lehetőség szerint az egyik szülője/törvényes képviselője kíséretében jelenjen meg.
  • Kérjük, hogy a másik embertől lehetőleg 1,5 méteres védőtávolságot tartani szíveskedjenek.
  • A váróhelyiségben kizárólag a biztonságos távolságban elhelyezett székeknek megfelelő személy tartózkodhat!

Lehetősége van arra is, hogy a személyes találkozást igénylő vizsgálatokat, terápiákat írásbeli nyilatkozat formájában lemondja, amelyet a következő e-mail címre, illetve postai úton is eljuttathat intézményünkbe.

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.                  4220 Hajdúböszörmény, Polgári u. 48-50.

tagintézményünk e-mail címe                              postai/levelezési címe

Szakembereink keresni fogják az Ön által igényelt ellátás igénybevételének lehetőségéről!

Honlapunkon http://www.hbmpsz.sulinet.hu/ folyamatosan tájékozódhat az ellátásokkal kapcsolatos lehetőségekről, változásokról, aktuális információkról.

Segítő együttműködésüket köszönjük!

Kathyné Slakta Sarolta s.k.

Tisztelt Szülők!

Tisztelt Pedagógusok!

Kedves Gyerekek, Tanulók!

A Debreceni Tankerületi Központ utasítása alapján 2020. március 16-tól visszavonásig a pedagógiai szakszolgálatban személyes megjelenést igénylő ellátás nem történhet. A szakszolgálati ellátás kizárólag digitális úton valósulhat meg a következő szakterületeken: - gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés; nevelési tanácsadás: fejlesztőpedagógia, pszichológia; logopédiai ellátás; gyógytestnevelés; iskola-óvodapszichológia; kiemelten tehetséges gyermekek/tanulók gondozása.

A szakértői bizottsági tevékenység szünetel.

Kérjük az ellátásban lévő gyermekek szüleit, illetve a tanulókat, hogy az alábbi e-mail címen vegyék fel a kapcsolatot az adott szakemberrel.

Készséggel állunk a pedagógusok rendelkezésére is.

Alkalmazott neve

nevelési tanácsadás, pszichológia

Zsebeházy-Rákos Piroska

óvoda-iskolapszichológia

Azokkal a szülőkkel, akiknek az e-mail címük, egyéb elérhetőségük birtokunkban van, a szakemberek felveszik a kapcsolatot.

Tájékoztatjuk továbbá partnereinket, hogy honlapunkon folyamatosan teszünk közzé információkat és hasznos linkeket.

Honlap elérhetősége: hbmpsz.sulinet.hu

Köszönjük az előremutató együttműködést!

Hajdúböszörmény, 2020. március 17.

Üdvözlettel:

Kathyné Slakta Sarolta igazgató